Teknoloji

Fortnite ve Doctor Who işbirliği etkinliklerinin yakında geleceği söyleniyor

 
Epic Games’in oyunculara sunduğu battle royale oyunu Fortnite’ın Doctor Who ile iş birliği yapacağı söyleniyor. Bu kapsamda çeşitli söylentiler ve sızıntılar ortaya çıkıyor ve Doctor Who temalı etkinlikler, kostümler ve daha fazla içeriğin geleceği belirtiliyor.
 
İşbirliği geçen yıl ortaya çıktı.
 
 
 
Fortnite x Doctor Who işbirlikleri ilk olarak geçen yıl Fortnite içeriğini sızdıran Twitter kullanıcısı FNBRintel tarafından ortaya çıkarıldı. Söylenti daha sonra başka bir Fortnite Twitter hesabı olan ShiinaBR tarafından doğrulandı ve bu tür içeriklerin oyuncuların kullanımına sunulacağı belirtildi. Sızıntının yapıldığı sırada FNBRintel, bu içeriğin birkaç ay sonra oyuna dahil edileceğini belirtmişti.
 
Öte yandan Insider Gaming, etkinliğin ilk kez Kasım 1963’te yayınlanan Doctor Who’nun 60. yıl dönümünü kutlamak için geleceğini belirtti. Elbette bu sadece bir teori.
 
Fortnite x Doctor Who işbirliğinin bir parçası olarak yaklaşan etkinliğin neleri içereceği kesin değil. Yakın gelecekte böyle bir işbirliğinin resmi olarak duyurulması bekleniyor.
 

 

cineajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu